Bolesti hlavy a migréna
Bolí mě hlava
Co se děje?
Co dělám?
Co bude?
Chci pomoci
Objednejte se k lékařiBolesti hlavy a migréna

Vaše zkušenosti s bolestmi hlavy

Jana, 30 let, 2. 2. 2006

Migrénami i tenzními bolestmi hlavy trpím již od puberty. Mám ted 10-ti měsíčního syna, ale můj strach z migrén v těhotenství byl hrozný. Nakonec jsem měla 2 záchvaty, jednou jsem si vzala Zomig, a ostatní bolesti (tenzní) jsem musela zvládnout jenom pomoci Paralenu(který mi ale téměř nezabírá). Jinak téměř celé těhotenství bez bolestí hlavy-i proto to bylo mé nejkrásnější období v životě:-)

Bohužel hned po porodu se migrény vrátily, takže jsem se nějak snažila kombinovat léky s kojením, ale bylo to těžké. Záchvaty u mě trvají většinou tři dny, a s uplakanýmn miminkem, které téměř stále vyžadovalo moji pozornost to bylo šílené. Navíc nevyspání, stres a do toho doporučení nebrat žádné léky kvůli kojení...? Naštěstí se malý v 7-mi měsících sám odstavil:-) a já mohu brát Zomig, který mi stoprocentně zabírá. Chci však další děti a již teď se děsím dalšího těhotenství. Mám obavy, že nebude takhle „bezbolestné“. Neuroložka mi říkala, že v těhotenství doporučuje Rosemig, máte někdo zkušenosti s jinými přípravky?Zkoušela jsem ho, ale je měla jsem často recidivu.Co jiní lékaři doporučují jako bezpečné v těhotenství? Děkuji, držím všem migrenikům palce, ať najdou lék, který jim umožní žít plnohodnotný život:-)


Pokud chcete něco autorovi příspěvku vzkázat, napište nám mail na info@bolestihlavy.cz s uvedením jména autora a ID příspěvku (ID tohoto příspěvku je 12), Váš vzkaz předáme.Nemoc
Příznaky
Diagnóza
Léčba
Lékař
Otestujte se!